Zdieľate naše centristické, demokratické, európske a humanistické hodnoty?
Veríte vo federálnu a jednotnú Európu a chcete ju ochraňovať?
Myslíte si, že konfrontácia medzi národmi práve nepomôže Európe napredovať ?
Chcete svojim konaním prispieť k tomu, aby sa Európa dostala do povedomia spolu so všetkými benefitmi, ktoré Európanom priniesla, nehľadiac na to, čo popolusti a euroskeptici hovoria ?

Ak áno, potom YDE je stvorená pre vás. Spoliehame sa na vašu pomoc pri zachovaní dynamickosti, ktorú budujeme spoločne s našimi stúpencami, národnými hnutiami a individuálnymi členmi po celej Európe.

Ak sa nezmobilizujeme pre Európu, potom ju necháme zničiť ľavicovými alebo pravicovými extrémistami a vyčkávacou politikou euroskeptikov. Zapojte sa a poďme všetci spolu posúvať Európu dopredu, pridajte sa k nám a prispejte k fungovaniu Young Democrats for Europe.

Staň sa súčasťou YDE!
Čo znamená členstvo v YDE ?

Byt členom YDE znamená byt informovaným a zapojeným: zahŕňa to účasť na udalostiach YDE vo vašej krajine niekoľko krát do roka, diskusiu o možnostiach a politických orientáciách hnutia, debatu o rôznych témach súvisiacich s Európou, evokovanie krokov, ktoré treba urobiť a iniciovanie nových myšlienok mobilizácie.

Byt členom taktiež znamená mať právo vyjadrovať svoje názory prostredníctvom zúčastnenia sa vnútorného hlasovania počas našich Kongresov a Rád YDE. V našej organizácii nezáleží na tom, či ste členom politickej strany alebo individuálnym členom, váš hlas sa ráta a bude reprezentovaný v rámci našej vnútornej štruktúry.

Stať sa členom a odoberať YDE: ako to na to?
Dve možnosti ako sa stať členom:

  1. Ak ste už členom jednej z našich členských organizácii, potom ste automaticky členom YDE. Prejavte záujem o naše hnutie a záujem pracovať s nami zaslaním mailu na: secgen@youngdemocrats.eu . Neváhajte nám povedať, čo vás zaujíma, stále potrebujeme nových ľudí a nové podnety!
  2. Ak nie ste členom žiadnej politickej strany alebo ak ste členom politickej strany  ktorá (zatiaľ) nie je členom YDE ale chcete s nami spolupracovať, potom sa môžete stať individuálnym členom YDE.

Môžete tak urobiť zaslaním emailu na secgen@youngdemocrats.eu a my Vám objasníme procedúru a zašleme číslo úctu, kam treba previesť členský poplatok.

Členský poplatok za pristúpenie k YDE: 10€/rok, 35€/5rokov, 75€ za permanentné členstvo (do 35. roku života)

Ak aj naďalej máte otázky alebo váhate s členstvom, kontaktujte nás!

No comments

Young Democrats for Europe (YDE)
Jeunes Democrates Europeens (JDE)
YDE je mladinsko krilo Evropske stranke. Sprejemamo ključno vlogo demokratičnih načel, podčrtanih v Lizbonski pogodbi in zajetih v našem političnem prepričanju: demokracija, svoboda, enakost, udeležba, trajnost in solidarnost.

Kontaktiraj nas

    NAŠI PARTNERJI