Spojenie s Inštitútom pre Európskych Demokratov!

781 Views

Young Democrats for Europe (Mladí demokrati Európy) sa tento týždeň stali členmi Inštitútu Európskych Demokratov. Čo je ďaľším krokom v ústrety silnejšej rodine európskych demokratov.

Toto je dôležitý krok smerom k našemu dlhodobému vývoju a taktiež v spolupráci s IED. Naše dve organizácie spája spoločný cieľ, ako napríklad propagovnie efektívnejšej a otvorenejšej občianskej spoluúčasti v rámci EU.

Preto budeme mať teraz šancu na rozvoj a propagáciu našich názorov na posilnenie mládeže, a medzi inými  napríklad aj na slobodu pohybu. Taktiež budeme pracovať na posilnení demokratického myslenia a hodnôt v Európe, propagovaní práv a slobôd Európskych občanov a na boji proti populizmu v Európe.

Nakoniec by sme radi zagratulovali našemu vice-prezidentovi Mathieumu Camescassemu k jeho priatiu do IED vedeckej komisie.

No comments

Young Democrats for Europe (YDE)
Jeunes Democrates Europeens (JDE)
YDE je mladinsko krilo Evropske stranke. Sprejemamo ključno vlogo demokratičnih načel, podčrtanih v Lizbonski pogodbi in zajetih v našem političnem prepričanju: demokracija, svoboda, enakost, udeležba, trajnost in solidarnost.

Kontaktiraj nas

    NAŠI PARTNERJI